Elektronická kniha

Tajomstvo zdravého maškrtenia

Akčná cena

12,90 €

5,90 €
Kúpiť e-knihu

Náš e-Book nie je len kniha, je to NÁSTROJ

 • Obsahuje účinné návody a postupy ako si vytvoriť vlastné zdravé maškrty, z ktorých sa nepriberá.
 • Odhalí Vám tajné pravidlá zdravého maškrtenia
 • Prezradí tiež ako sa mi podarilo schudnúť 20 kilogramov
 • Dáme Vám len overené rady a odporúčania na čo všetko dbať pri zdravom pečení
 • Obsahuje plnofarebné fotografie každého receptu
 • Recepty sú prehľadne zaradené do kategórií od klasiky, cez vegan, bez cukru, múky, bez lepku, až po RAW dezerty

Záruka originality

 • Obsahuje 26 našich vlastných dezertov, ktoré si zamilujete a tiež tipy na ich nespočetne veľa variácií.
 • Dokopy tak získate vyše 30 receptov, ktoré môžete meniť a prispôsobovať vlastnej chuti a fantázii.
 • Tieto recepty pritom hravo zvládne každý a nenájdete ich nikde inde.
 • 90 strán teórie jednoducho uvedenej do praxe.

Pozrite si náhľad knihy

Kúpiť e-knihu

Zdravé maškrtenie nebolo nikdy také jednoduché ako teraz.

Trápia vás tieto otázky?

 • Ako si zamaškrtiť ale pritom nepribrať?
 • Ako si dopriať niečo sladké, ale nebojovať pritom so svojou hmotnosťou?
 • Ako si dať niečo chutné, no nekonzumovať zbytočne cukor, bielu múku, ... ?
 • Ako si pripraviť sladkosti, ktoré nie sú zdraviu a línii škodlivé?

Tak potom je naša elektronická kniha práve pre Vás.

Predstavte si ten skvelý pocit, že vďaka nej už maškrtenie nebude pre vás nikdy hriech!

Cena kuchárky je jedinečných

12,90


5,90 €

A tak neváhajte a objednávajte TERAZ HNEĎ.

Kúpiť e-knihu

Ale to nie je všetko!

K elektronickej knihe získavate ďalšie 2 skvelé BONUSY:

shadow-ornament

TOP RECEPTY

V tejto elektronickej kuchárke nájdete 12 unikátnych zdravých receptov, ktoré nikde inde nenájdete. Nepredávame ich, ani ich nikomu neposkytujeme. Sú bonusom pri kúpe našej elektronickej knihy "Tajomstvo zdravého maškrtenia".

V HODNOTE 9,90 €

14 tipov na zdravé raňajky

Tieto a podobné tipy získavajú jedine klienti nášho výživového poradenstva. Vy ich môžete získať tiež.

SAMOSTATNE NEPREDAJNÉ

Kúpiť e-knihu

Váhate? To vôbec nemusíte. Ak sa Vám e-book nebude páčiť, vrátim Vám peniaze. A to až 14 dní od objednávky.


A čo hovoria na knihu tí, čo už ju majú?

Andrea Kubasová

Chcem vysloviť obrovskú pochvalu Janke a Jarkovi Nehajovcom za ich e-knižný počin Tajomstvo zdravého maškrtenia. Kniha je plná úžasných receptov na sladkosti, z ktorých nikoho nemusia trápiť výčitky svedomia. Veľmi pútavý bol pre mňa už úvod knihy, kde sa dozvieme všetko podstatné o surovinách (myslím si, že táto časť môže byť veľmi užitočná pre každého, kto vo všetkých tých múkach a sladidlách ešte nemá celkom jasno) a tiež pravidlách zdravého pečenia. Recepty sú napísané veľmi stručne a jasne- takže sa určite musia podariť každému, aj tomu pre koho nie je pečenie každodenná záležitosť :-). Časť „Prerobená klasika“ určite poteší všetkých, ktorý si radi vychutnávajú tradičné koláčiky, no podľa tejto knihy si ich môžu vychutnávať v oveľa zdravšej podobe.
Knihu jednoznačne odporúčam každému, kto zdravej strave holduje, alebo by s tým chcel začať v rámci novoročného predsavzatia 😀 a teším sa na ďalšie či už knižné alebo aj iné počiny autorov 🙂

Andrea Kubasová Majiteľka cukrárskej výrobne, v ktorej sa pečú poctivé koláčiky - Facebook stránky: "Od Aďky"

Knižku som už aj celu prečítal. Pekne ste to napísali. "Začiatočník" v zdravej výžive si tam nájde komplexné základné informácie a kopu perfektných receptov. Odporúčam!

- Miroslav Andris

Najprv sa na knihu pozerala s nedôverou. Neskôr som zistila že žiť sa dá aj bez cukru a koláčiky, v našej rodine obľúbené, sa dajú pripraviť aj ináč. Chutne, zdravo, bez cukru a múky, a vždy sú to mňam sladké koláčiky. Vrátila som sa k zabudnutému pšenu, pohánke a potešili ma raw recepty, nie sú tak náročné na suroviny , ako som si myslela predtým. Vďaka vašej knihe sa mi vrátila radosť z pečenia.

- Silvia Šimová

Ahojte 🙂 Za nás určite musím povedať hneď niekoľko pozitívnych vecí okolo tejto publikácie. Aj napriek tomu, že moc nevaríme, neskúšame a neexperimentujeme práve táto skvelá knižka (samozrejme aj vaše stále viac a viac kreatívnejšie príspevky so zdravými receptami) je asi jediný faktor, ktorý nás dokáže inšpirovať k času strávenému v kuchyni. Obaja máme radi chutné jedlo, nehovoriac o tom, keď je zdravé. Čo už len môže byť lepšie ako papať chutné a zároveň zdravé jedlo?
Z technického hľadiska, veľmi dobre štrukturovaná kniha, je prehľadná a aj napriek tomu, že kniha nemá 1000 strán je napísaná veľmi obšírne, kvalitne. Som si istý, že kniha pomôže každému, kto nieje až tak zbehlý v zdravom stravovaní pochopiť a v praxi použiť všetky informácie obsiahnuté v knihe.

- Tomáš a Lucka Kučkovci

Ďakujem za receptíky na zdravé koláčiky, ktoré ja ako človek s "mlsným jazýčkom" často využívam. Koláče podľa vašich receptov sú veľmi chutné a najmä nemám výčitky keď ich jem. Knihu určite odporúčam všetkým, ktorí majú záujem o zdravé maškrty bez pocitu viny.

- Eva Griesova

Ahojte, sú to zaujímavé recepty, ktoré ma ďalej inšpirujú v skúšaní nových možností zdravého stravovania. Schudnúť sa mi zatiaľ nepodarilo, ale váhu si udržujem. Ďakujem a teším sa na ďalšie :-))

- Helena Dvorská

Je to zaujímavá kniha, niektoré recepty som už aj vyskúšala, chutili aj návšteve. Schudnutie som ešte nepocítila, ale verím že časom a to ukáže. Kniha je vhodná pre všetkých, ktorým nie je ľahostajné zdravie. Povedala som o nej svojim známym, dúfam, že ju budú chcieť aj oni. S pozdravom Juriňáková

- Božena Juriňáková

Je perfektná. Overenosť receptov je pre mňa dôležitá a vy to máte naozaj prepracované ako po zdravotnej tak aj chuťovej stránke. Verím každému receptu od vás a držím palce nech sa dostáva stále viac do povedomia ľudí, že zdravo znamená aj chutne 🙂

- Zuzana Mrvová

Knihu som si kúpila už dávnejšie. Keďže som zistila, že nemôžem pšenicu ani mlieko, bolo pre mňa ťažké začať jesť zdravo a nevedela som odolať rôznym maškrtám. Až som našla túto úžasnú knižku plnú chutných sladkých receptov, hneď som aj niektoré vyskúšala. Na moje prekvapenie boli ešte chutnejšie ako klasické, v obchode kupované sladkosti a chutia celej našej rodine, ba aj deťom. Našla som si svojich favoritov, ku ktorých sa často vraciam 🙂 Samozrejme, pomaly idú aj kilá dolu, čo je len bonus. Ale dôležité je, že svojej rodine dávam zdravé a kvalitné sladkosti a nemusím sa báť, že im tým uškodím.

- Mária Pňačeková

Ahojte, Vaša kniha sa mi páči hlavne ,ako funkčná učebnica. Podľa mňa je výborným základom pre všetkých, ktorí chcú zmeniť svoje maškrtenie na bezvýčitkové. Zaujímavá a dôležitá kapitola je pre mňa o cukroch a sladidlách – našla som tam pekne zhrnuté všetko na poriadku, vrátane GI a bez ďalšieho potrebného "googlenia". Vianočné pečenie bolo a je pre mňa jednoduchšie a hlavne už nevypekám 10 druhov, ale menej a poriadne (kvalitne). Kuchárka je podľa mňa vhodná pre všetkých, ktorí chcú zmenu a nevedia ako, pre tých ktorí už vedia ako ale stratili inšpiráciu a pre tých čo inšpiráciu majú a chcú stále rásť… ďakujem. Anina

- Anina Štalmachová

Knihu by som určite odporučil aj iným ľuďom, je veľmi zaujímavá. Hodí sa najmä tým, ktorí, tak ako my, chcú zlepšiť a ozdraviť svoje stravovacie návyky, zhodiť pár kíl a naučiť sa nazerať na prípravu jedál trošku iným pohľadom. Je to oveľa lepšie ako trápiť sa drastickými diétami s následným "jojo efektom". 🙂

- Matúš Grigliak
Kúpiť e-knihu

Váhate? To vôbec nemusíte. Ak sa Vám e-book nebude páčiť, vrátim Vám peniaze. A to až 14 dní od objednávky.


Pokyny k objednávke

 • Pre objednanie kuchárky je potrebné vyplniť objednávkový formulár, vybrať spôsob platby a zrealizovať platbu.
 • V prípade, že budete platiť platobnou kartou alebo online bankovým prevodom, knihu obdržíte ihneď e-mailom.
 • Ak sa rozhodnete platiť klasickým bankovým prevodom, knihu vám zašleme mailom až po prijatí platby na náš účet.
 • ZÁUJEMCOM ZO ZAHRANIČIA ODPORÚČAME PLATIŤ JEDINE ONLINE PLATOBNOU KARTOU.
Kúpiť e-knihu

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte KONTAKTOVAŤ