Výživové poradenstvo ONLINE - POKRAČOVANIE

TOTO je špeciálna ponuka pre mojich klientov, ktorí:

A) Majú zakúpený e-book "Schudni ľahko"

ALEBO

B) Už využili služby môjho "Výživového poradenstva ONLINE"

Máte e-book "Schudni ľahko", ale neviete pretaviť teoretické informácie do praxe?

Prípadne už ste boli v mojom programe "Výživové poradenstvo ONLINE", no 21 dní mojej podpory bolo pre Vás málo?

Práve TERAZ si môžete dokúpiť 21 dňové členstvo v uzavretej skupine za špeciálnu CENU

Volám sa Jana Nehajová a výživovému poradenstvu sa profesionálne venujem už od roku 2011. Pomohla som už vyše 100 ľuďom s úpravou ich hmotnosti. Mnohí ste ma kontaktovali, či by som Vám vedela pomôcť aj na diaľku, no až doteraz to nebolo možné.

Nuž a práve preto som pre Vás pripravila „Výživové poradenstvo ONLINE“. Ide o 21 dňový program, počas ktorého Vás naučím ako schudnúť raz a navždy, bez hladovania, drastických diét a jojo efektu. A čo naviac, jedlo si budete užívať.

Čaká Vás moja 21 dňová podpora v Online poradni - Tajomstvo chudnutia

Online poradňa - Tajomstvo chudnutia

 

 • uzavretá facebooková skupina pre členov programu
 • skontrolujem Váš jedálniček do 24 hodín od pridania Vášho príspevku v každý pracovný deň počas celého obdobia (21 dní)
 • podpora a motivácia celej skupiny
 • inšpirujete sa jedlami a receptami ďalších členov
 • naučíte sa vyhodnotiť svoj jedálniček aj jedálniček ďalších členov skupiny
 • doživotné členstvo vo FB skupine

Hodnota Online poradenstva za 21 dní: 70 €

Celková hodnota tohoto produktu je teda 70 €.

ALE

Práve TERAZ Vám ponúkam špeciálnu cenu:

59,90 €
Vstúpiť za ZVÝHODNENÚ cenu

Váhate? To vôbec nemusíte. Ak sa Vám program nebude páčiť, vrátim Vám peniaze. A to až 14 dní od objednávky.


Po absolvovaní tohoto programu už nebudete musieť vynakladať žiadne ďalšie investície. Proste budete vedieť ako sa stravovať tak, aby ste chudli.

To čo ponúkam Vám, už zafungovalo viac než stovke mojich spokojných klientov. Veď posúďte sami:

Jana Bujdová Jana Bujdová

Prínos po každej stránke: spoznala som profesionálnu a ľudskú poradkyňu s perfektným prístupom po profesionálnej i osobnej stránke a iných milých ľudí, začala som používať nové potraviny aj superpotraviny, začala som sa pravidelne stravovať, začala som lepšie, zdravšie a kvalitnejšie variť, začala som viac premýšľať nad tým čo jem, kedy jem, ako jem a prečo jem, začala som viac počúvať svoje telo. Celá zmena ma vedie k tomu, že mám viac energie, som menej unavená, som zdravšia, mám lepšiu imunitu, som menej náladová, viac sa teším zo života. I keď občas zhreším a uvedomujem si, že by to chudnutie mohlo ísť aj rýchlejšie, už teraz som spokojná a nemienim sa nastavenej cesty vzdať. Pochopila som, že tu nejde len o chudnutie, ale zmenu celkového životného štýlu a to obnáša nielen chvíľkové niekoľko mesačné zhadzovanie kíl, ale nastavenie sa na iné myslenie, iné konanie, iný život. Ďakujem Janka, že som ťa "stretla" a že si bola jedným z učiteľov, ktorí mi pomohli naštartovať tento ozdravný proces a radili, ako opraviť chyby, ktoré som robila. Dúfam, že sa mnohé veci ešte od teba naučím 🙂

Katka Fondrková Katka Fondrková

Janku som spoznala cez jednu stránku na FB pre celiatikov. Veľmi pekne tam poradila jednej slečne a tak som jej napísala správu. Veľmi mi pomohla už len tou správou a odporučila mi jej stránku. Keď som videla že ponúka aj online poradenstvo neváhala som ani minútu a prihlásila som sa. Nakoľo mám problémy so stravovaním a som celiatik moja váha išla raz hore potom dole. Kŕče v bruchu, nepravidelné vyprázdňovanie a žiadny pitný režim.

Janka ma naučila čo má obsahovať môj tanierik. Až pri jej radách som si uvedomila že celý život sa stravujem nesprávne a to čo som si myslela že je dobre bolo len zle. Dnes si môžem povedať, že je mi dobre. Už aj moja rodina sa stravuje podľa týchto zásad a ja pokračujem ďalej. Už nevnímam jedlo ako zdroj potravy aby som prežila, jem pre radosť. Držím sa hesla: plné bruško = šťastné bruško.

Jankin program môžem odporučiť každému kto má problém napríklad ako ja alebo chce zmeniť životný štýl poprípade schudnúť. Nie je to len 30-dňová cesta a potom vyložené nôžky. Táto zmena sa stane vašim životným štýlom a každý deň budete mať úsmev na tvári. Janka je jedno veľké slniečko a patri jej VEĽKÁ VĎAKA ❤️

Mária Pňačeková Mária Pňačeková

Mala som toho o stravovaní naštudovaného veľa a myslela som si, že už všetko viem. Dokonca keď som si prečítala priložené inštrukcie, povedala som si, že som vyhodila peniaze. ALE NIE JE TO PRAVDA!!! Až keď som začala pridávať svoje jedlo do skupiny a prečítala si komentáre od Janky, zistila som, koľko chýb v stravovani som robila. Super na tomto programe je, že som nemusela robiť ziadne veľke obmedzenia, jedla som všetko ako pred programom. Začala som rešpektovať rady od Janky a kilá išli samé dolu – bez hladu, bez nervozity. Určite sa budem takto stravovať aj naďalej a tešiť sa z ďalších výsledkov 🙂

Marek Demko

Som rád za tento štart. Môžem len odporučiť.
Zmenil som úplne svoje stravovacie návyky. Zdravé potraviny + voda alebo nesladený čaj + dobré časovanie jedál.

Cítim sa oveľa lepšie. Mám lepšie trávenie a tým aj viac energie. Nie som unavený ako pred zmenou stravovania. Čo je pozoruhodné mám oveľa lepšiu náladu. Určite sa nemienim vrátiť do starých koľají…

Ďakujem za poradenstvo. Nakoľko som veľmi zaneprázdnený nemal som toľko času na komentáre. Je však určite lepšie, keď človek je v skupine s rovnakým cieľom.

Andrej Kačalka Andrej Kačalka, realitný maklér, www.finrea.sk

Pre zmenu životného štýlu som sa rozhodol z viacerých dôvodov. Keďže už niekoľko rokov som vegetarián napriek tomu som svoj jedálniček plnohodnotne nenahradzoval, čo malo za následok napríklad únavu, ktorá ma už dlhší čas trápila. S Jankou sme si na začiatku prebrali celý môj životný štýl a podľa mojich cieľov mi prispôsobila a odporučila stravu.

Celé 3 mesiace sme boli spolu v pravidelnom kontakte. Rozoberali sme a sledovali ako postupujem a veru že len k lepšiemu. Musím zdôrazniť, že za začiatku som mal dve obavy. Prvá bola ohľadom vzdania sa napríklad pečiva z bielej múky, ktoré som dovtedy konzumoval rád a vo veľkom množstve. Na moje prekvapenie som s tým ale nemal žiadny problém, pretože je veľa variant (o ktorých som dovtedy nevedel) ako mať bohatý výber jedál.

Druhá obava bola rovnica, ktorú možno často krát počúvame ZDRAVO=DRAHO. Dám ruku do ohňa za to, že s mojim pôvodným stravovaním by bola moja peňaženka ľahšia a pomer cukru v mojej krvi vyšší :-). Ako každý jeden človek sú momenty kedy sa cítim byť unavený, ale to preto že musím dobiť energiu, ktorej mám omnoho viac ako niekoľko posledných rokov predtým.

Nech už máte akýkoľvek cieľ vo vašej zmene životného štýlu, jeden z najdôležitejších faktorov je strava a s tým Vám Janka plnohodnotne poradí a pomôže.

Zlatka Zlatka, právnička, www.advokatdolnykubin.sk

Janka je veľmi inšpirujúca. Nevyhľadala som ju s cieľom schudnúť (aj keď – kto by nechcel?), ale mala som určité zdravotné problémy a potom, začalo sa mi stávať, že som za deň pojedla neuveriteľné množstvo sladkostí. Najprv od chuti, potom zo stresu a nakoniec sa to stalo akousi mojou dennou rutinou. Vedela som, že musím niečo urobiť, že takto si koledujem prinajmenšom o nespokojnosť s vlastným telom a čo by bolo o pár rokov s mojím zdravím, to som si nechcela ani len predstaviť.

Takže oslovila som Janku a úplne úprimne musím povedať, že to bolo skvelé rozhodnutie, jedno z mojich najlepších vôbec. Bola som ohromená, aké je to celé jednoduché. Funguje to. Myslím si, že sa mi s Jankinou pomocou skutočne podarilo porozumieť základným zásadám správneho stravovania, naučila som sa rozmýšľať o tom, čo zjem, kedy to zjem a prečo niečo nezjem :-).

Kilá a centimetre šli zrazu dole. Začala som sa cítiť lepšie a už som nemala tú neodolateľnú chuť zjesť aspoň tonu čokolády naraz. Toto ma na tom tak veľmi baví. Netvrdím, že všetko dodržiavam stopercentne, ale som si na sto percent istá, že už by som sa nechcela vrátiť k starým životným návykom a do času, keď som nepoznala Jankine rady. Veľmi ju odporúčam. Naozaj vie poradiť, ako na to 🙂

Mária Tkáčiková Mária Tkáčiková

Výživové poradenstvo ONLINE malo pre mňa prínos vo forme úbytku váhy a hlavne som sa naučila, ako správne jesť, kedy čo jesť…. Veľmi veľa mi to dalo, určite sa mám ešte čo učiť, ale som s programom veľmi spokojná, splnil moje očakávania, možno ešte aj viac ako som si myslela. Ďakujem veľmi pekne. Energiou som prekypovala každý deň, celý deň :-).

Váhate? To vôbec nemusíte. Ak sa Vám program nebude páčiť, vrátim Vám peniaze. A to až 14 dní od objednávky.Aj Vy môžete mať takéto skvelé výsledky. Tak už viac neváhajte a vstúpte do programu HNEĎ TERAZ.

Vstúpiť za ZVÝHODNENÚ cenu

Je to pre Vás, ak:

 • ste vyskúšali už množstvo diét, či zaručených produktov a stále ste neschudli
 • sa neustále trápite a obmedzujete v jedle
 • ste to už vzdali a prestali veriť, že raz aj Vy KONEČNE získate vysnívanú postavu
 • to sama nezvládate a potrebujete podporu a motiváciu skupiny
 • ste sa rozhodli na dobro skoncovať so starou verziou samej/samého seba a túžite po NOVOM JA

Pokyny k objednávke

 • Pre objednanie programu je potrebné vyplniť objednávkový formulár, vybrať spôsob platby a zrealizovať platbu.
 • V prípade, že budete platiť platobnou kartou, alebo online bankovým prevodom, všetky materiály obdržíte ihneď e-mailom.
 • Ak sa rozhodnete platiť klasickým bankovým prevodom, materiály Vám zašleme mailom až po prijatí platby na náš účet.
 • ZÁUJEMCOM ZO ZAHRANIČIA ODPORÚČAME PLATIŤ JEDINE ONLINE PLATOBNOU KARTOU.
Vstúpiť za ZVÝHODNENÚ cenu

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte KONTAKTOVAŤ