Mixér G21 Perfect smoothie

Často sa nás pýtate aké mixéry používame na výrobu raw guľôčiek, raw tortových korpusov, smoothies, atď. Kedysi som na toto všetko potrebovala rôzne prístroje, no aj tak to nebolo ono. S mixérom Perfect smoothie však zvládnem všetky potrebné úkony a ani sa pri tom nezapotím :-). Dokáže bleskovo zomlieť mak a iné semienka na prach, vytvorí kompaktnú lepivú hmotu na raw guľôčky, či korpusy. Je mi skvelým pomocníkom pri výrobe domácich rastlinných mliek, orechových masiel, či zmrzlín. Smoothie, ktoré si v ňom pripravíte bude nezabudnuteľné, jemné, krémové a lahodné. Kým som nevyskúšala, neverila som 🙂

 Pozrite si, čo všetko na ňom robíme

Objednajte si mixér Perfect  smoothie TERAZ a získate PREPRAVU ZADARMO

A takto Perfect smoothie vyzerá

Prejsť k objednávke

Referencie


Najmilší kamarát v našej kuchyni. Pomer cena/výkon je neskutočný. Doslova mixér, ktorý dokáže rozomlieť aj kamene na prach. Robíme na ňom všetko od jednoduchých smoothie, cez rastlinné mlieka, prípravu surovín na raw koláčiky až po mega husté orechové maslá :-). Určite každému odporúčam. Ak si niekto myslí že cena je prehnaná tak nech si kúpi mixér za 30€, ktorý mu do pol roka zhorí a pritom nemá ani 1/5-vý výkon. +najviac mega vec je poklop, cez ktorý prúdi vzduch takže sa vám už nikdy nemôže stať napr aj keď robíte vegánsku horúcu čokoládu že by vám obsah mixéra vypľulo na povalu 😀 .... tiež oceňujem možnosť posúvania surovín v nádobe "čarovnou paličkou" .... a nakoniec ....2,5l objem nádoby? Nikde inde nenájdeš.

- Tomáš

Ahojte,mixér mám už zabehnutý, je to každodenná paráda s ním - jednoduchá, rýchla a lahodne kvalitná spolupráca. Dnes som si namixovala cuketu,ľadový šalát a banán, včera uhorku, ľadový šalát, banán a konopný proteín. Mňam 🙂

- Anina


Veru super mixér! Veľmi pekne ďakujem. Tie peniaze sa oplatí investovať. Rýchlo a krásne rozmixuje všetko, čo treba. Najnovšie som v ňom mixovala jabĺčka a iné ovocie na detskú výživu. Šlo to ako po masle . Môj starý, lacný mixér sa ani z diaľky nechytá.

- Mária

Záväzná objednávka

Cena produktu: 207 €

Doprava kuriérom: TERAZ ZADARMO

Platba: Iba na dobierku

 

Detaily o produkte nájdete nižšie.

Podrobnosti o produkte

Popis produktu:

Kvalitný a výkonný multifunkčný mixér G21 Perfect Smoothie zvládne namixovať akýkoľvek druh potravy a vždy dosiahne vynikajúci výsledok. Okrem mixovania, miešania, drvenia a sekania, zvládne mixér bez problémov vyrábať ovocné výživy pre malé deti, kokteily, dezerty, zmrzliny, smoothie, sorbety či nátierky. Vzhľadom na obrovský výkon a na ostré mixovacie nože, ktorými je mixér vybavený, sa perfektne hodí aj pre prípravu RAW stravy.
Objem nádoby 2,5 l je plne postačujúci aj pre mixovanie viacerých objemných potravín, ktoré netreba krájať, pretože sa do nádobky pohodlne zmestia. Mixér, vzhľadom k svojmu výkonu dokáže mixovať potraviny veľmi najemno.
Samotná nádobka je vyrobená z veľmi odolných materiálov tak, aby dokázala pracovať aj s horúcimi, aj so studenými potravinami. Materiál, z ktorého je nádobka vyrábaná, nezachytáva vôňu, ani chuť potravín, možno teda v mixéri pripravovať aj domáce polievky či omáčky. Mixér G21 Perfect Smoothie je vhodný aj pre domácnosť, aj pre komerčné využitie napríklad do kaviarní a reštaurácií.

Špecifikácia:

Farba: biela, červená, zelená
Otáčky / min .: 1000 - 35000
Objem nádoby: 2,5 l
Odolnosť nádobky: -40 ° C - 120 ° C
Výkon: 1500W
Rozmery: 27,5 x 24 x 54,5 cm (š x h x v)
Hmotnosť: 5kg

Súčasťou balenia je ergonomická habarka a viečko pre uľahčenie manipulácie s mixérom. Viečko je opatrené lievikom, ktorá umožňuje pohodlné postupné pridávanie potravín či jednotlivých surovín v priebehu mixovania.

Koktaily a mixovanie

Ovocné a zeleninové kokteily dokáže G21 Perfect Smoothie pripraviť doslova za pár sekúnd. Mixér dokáže, vďaka unikátnemu systému mixovania, ktorý je spôsobený jeho vysokým výkonom a ostrými nožmi, ktoré potravu doslova rozdelí na malé kúsočky, zachovať bunkovú štruktúru namixovaného ovocia a zeleniny a tým poskytnúť ľudskému telu viac vitamínov a ich rýchlejšie vstrebávanie.

Koktaily a mixovanie

Navyše mixér dokáže rozmixovať aj také potraviny, či tvrdšie vlákniny, s ktorými by mali iné, menej výkonnejšie mixéry problémy, alebo by ich úplne nerozmixovali. Medzi najznámejšie suroviny, ktoré sú pre klasické mixéry ťažko spracovateľné, ale sú zdraviu veľmi prospešné a obsahujú množstvo blahodarných živín a vitamínov sa radí mrkvová vňať, ktorú mixér G21 Perfect Smoothie rozmixuje bez najmenšieho zaváhania na krémovú hladkú šťavu, ktorú je schopné konzumovať aj malé dieťa.
Oproti šťave z odšťavovača získate pri spracovaní ovocia a zeleniny v mixéri G21 Perfect Smoothie krémovú, hladkú a napenenú šťavu, ktorá je plná hodnotných vláknin.

Zmrzliny

Pre multifunkčný mixér G21 Perfect Smoothie je príprava domácej zmrzliny hračkou. Mixér dokáže pracovať so svojimi ostrými nožmi tak rýchlo, že aj veľmi zmrznuté suroviny sa nestihnú pri spracovaní ohriať, ale iba do jemna "rozšľahať" a vytvoriť tak nadýchanú zmrzlinu. Celý proces trvá niekoľko sekúnd. Lahodná zmrzlina v letných mesiacoch sa dá vyrobiť aj bez zmrzlinovača!
Konzervované ovocie dokáže mixér premeniť na lahodné ovocné sirupy, ktoré sú vhodné na poliatie zmrzlín, lievancov či palaciniek.

Varenie

Príprava polievok v mixéri G21 Perfect Smoothie nie je sen, ale skutočnosť. Pomocou mixéra získate rýchlo, za pár minút horúcu polievku, plnú zdravých prospešných živín. Brokolicová, hrášková či šošovicová polievka bude jemne krémová a vyhnete sa nedokonalému mixovania polievky priamo na sporáku ponorným mixérom a zacákanému sporákovi, či prelievania polievky z nádoby do nádoby a tým vrchu špinavému riadu. Jednoducho stačí všetky suroviny na polievku podľa receptu nahádzať do veľkej nádoby mixéra a začať mixovať, pridať korenie a za 5 - 6 minút je polievka horúca a hotová, pripravená priamo na konzumáciu.

Mixér G21 Perfect Smoothie zvládne nielen prípravu polievky. Bude Vám nápomocný napríklad pri príprave omáčok, výživ, chutných nátierok či pri mletí mäsa alebo drvenia orechov.

 

Záväzná objednávka

Cena produktu: 207 €

Doprava kuriérom: TERAZ ZADARMO

Platba: Iba na dobierku