janka-a-maria2-640x458

Keď sa sen stane skutočnosťou

S Máriou sme sa stretli ešte v našom obchode so zdravou výživou. Neskôr, keď ma trochu lepšie spoznala, rozhodla sa využiť služby môjho výživového poradenstva ONLINE a vyriešiť si tak svoje problémy so zdravím a hmotnosťou. Nuž a po určitom čase Máriu jej progres pod mojim vedením inšpiroval natoľko, že sa rozhodla stať výživovou poradkyňou. No nie je to úžasné? Rozhovor s mojou klientkou a teraz už aj kamarátkou Máriou Tkáčikovou si môžete prečítať tu:

Prečo si sa rozhodla využiť Jankine služby?

Rozhodla som sa využiť Jankine služby z viacerých dôvodov. Bola som nespokojná so svojim zdravotným stavom, so svojimi stravovacími návykmi a chcela som zapracovať na nadváhe ktorá bola pre mňa viditeľná a citeľná.

Prečo si sa rozhodla práve pre Janku ako výživovú poradkyňu?

Samozrejme pojem výživový poradca mi bol už vtedy známy ale po pravde v obrovskej mase takzvaných výživových poradcov som sa nedokázala orientovať a nedokázala som voči nim cítiť ani dôveru. Vnímala som ich ako riskantnú investíciu financií, ktorá by mi nepriniesla okrem kvetnatých rečí žiadny výsledok. Keď som však spoznala Janku a náplň jej práce, videla som nie len podľa jej slov ale aj reálnych výsledkov, že je naozaj odborníčka a spoločnou prácou by sme mohli prísť k požadovaným výsledkom.

Čo Ťa na jej programe najviac zaujalo?

Na jej programe ma najviac zaujala rodinná, priateľská atmosféra v skupine, kde sme mali priestor na vzájomnú podporu a motiváciu. Jej štýl koučovania bol pre mňa úplne vyhovujúci, bavilo ma to. Nielen že sa moje zmýšľanie voči jedlu a zdraviu začalo meniť, ale bol to môj prvý veľký krok k úplnému prehodnoteniu doterajších stravovacích návykov a prístupu ku strave. Musím taktiež vyzdvihnúť u Janky to, čo väčšine výživových poradcov chýba a to komplexný pohľad na život, človeka, vnímanie celku: myseľ, duch, zdravie.

Čo si myslíš o cene programu? Stálo Ti to za to?

Cena programu bola maximálne prijateľná. Myslím, že cena by mohla byť kľudne aj vyššia a stále by mi to za to stálo.

Výživové poradenstvo ONLINE

Prečo si sa aj Ty rozhodla byť výživovou poradkyňou?

Prvý impulz nastal v období, keď som bola v Jankinom programe a uvedomila som si, že toto je presne oblasť, ktorej by som sa chcela venovať celý život. Že ma zaujíma a napĺňa vzdelávať sa v tejto oblasti, pomáhať sebe, blízkym a aj úplne neznámym ľuďom, ktorí o to stoja. Janka ma naozaj v tomto inšpirovala a ďakujem jej za to.

Čo by si odporučila ľuďom, ktorí váhajú či využiť služby výživového poradcu?

Odporučila by som im že v tomto rozhodovaní treba váhanie odložiť bokom a naozaj sa zamyslieť, či nám naše zdravie naozaj nestojí za to aby sme doňho investovali takúto naozaj minimálnu sumu, ktorú bežne každý mesiac vkladáme niekedy do nie až tak potrebných vecí a služieb. Myslím si, že cena za naše zdravie je nevyčísliteľná a od Jankinho výživového poradenstva môžete očakávať len to najlepšie a najpoctivejšie. Výsledok sa dostaví a pre mnohých ľudí tak ako to bolo aj pre mňa, to môže byť prvý krok na ceste za ich zdravším ja.

Mária absolvovala „Výživové poradenstvo ONLINE“.

Viac informácií nájdete tu:

 

Výživové poradenstvo ONLINE