MY-výrez

Už je to rok…

Ani sme sa nenazdali a už je to rok, čo sme sa čisto z digitálneho sveta preniesli aj do toho reálneho :-). Takto pred rokom sme otvárali predajňu zdravej výživy v Ružomberku spojenú s poradenstvom v oblasti výživy a chudnutia. Plní očakávania ako ľudia zareagujú a tiež aký bude dopyt sme sa naplno pustili do práce.

Postupom času sme sa začali venovať aj prednáškovej činnosti, kurzom varenia a ďalším aktivitám. Mnohí z Vás ste u nás nakupovali, konzultovali, učili sa ale verím, že hlavne ste sa cítili dobre :-). My sme sa totiž celý čas z tohto všetkého tešili a boli nadšení. Náš životný sen sa splnil a stále plní. A to aj vďaka Vám milí naši zákazníci. Za to Vám patrí veľká vďaka! Za každú Vašu návštevu obchodu, prednášky, akcie,…

Rok je dobrá doba na bilancovanie a my sme spokojní. No neznamená to, že ostávame na mieste a ďalej sa už nebudeme rozvíjať. Práve naopak! Ideme ďalej. Pokračujeme s obchodom i s poradenstvom, no väčší dôraz budeme najbližší rok klásť na našich fanúšikov na internete. Budú určite ďalšie (no oveľa krajšie vyfotené) recepty, bude vzdelávanie a mnoho ďalšieho. Proste máte sa na čo tešiť :-). My už sa tešíme :-). Kto chcete byť vždy o všetkom včas informovaní, zadajte svoj e-mail do žltého poľa vpravo.

Záverom tohto článku by sme Vás chceli požiadať o komentáre ako ste boli spokojní s našou činnosťou, čo sa Vám páčilo, čo prípadne chýbalo,… Nuž a na úplný záver ešte jedno veľké: „ĎAKUJEME“.

Jana a Jaroslav Nehajovci

Dá sa jesť sladké a pritom nepribrať? Áno!

Ako na to sa dozviete v našej elektronickej knihe Tajomstvo zdravého maškrtenia:

Tajomstvo zdravého maškrtenia - kniha