Veľkonočné vajíčka

Koľko priberiete cez Veľkú noc?

Čože? Koľko priberiem? To je čo za otázka na stránkach o chudnutí? Nuž, vychádzame hlavne z reálnych skúseností mnohých ľudí, ktorí po väčšine sviatkov proste priberú. Viem, neznie to povzbudivo, ale je to tak! Ale viete čo je skvelé? Nemusí to tak byť. Keďže sme všetci strojcom svojho šťastia, Vaša línia po Veľkej noci vôbec nemusí utrpieť. Dokonca si Veľkú noc môžete úplne v pohode užiť.

Stačí dodržovať pár jednoduchých pravidiel ohľadom stravovania a životného štýlu. Tieto sú asi univerzálne pre každé väčšie sviatky a písali sme o nich už v článku o zdravých Vianociach. Asi najväčšou výzvou počas akéhokoľvek sviatku však bývajú sladkosti. Veď kto by si nedal rád s návštevou nejaký ten dobrý dezert. A keď sa už pečie, tak sa aj je :-).

Dobrá správa je, že aj keď budete sladké jesť, nemusíte počas Veľkej noci pribrať! Naozaj. A ako na to? Práve tému zdravých sladkostí preberáme v našej elektronickej knihe „Tajomstvo zdravého maškrtenia“. Nájdete v nej vysvetlený celý princíp zdravého pečenia, zistíte z akých surovín je dobré piecť, aby sa zo sladkého nepriberalo. Zistíte, kedy a koľko sladkého si môžete dopriať. No a samozrejme v nej nájdete 30 top receptov na zdravé sladkosti. A viete čo je úžasné? Počas vytvárania kuchárky sme piekli každý druhý deň a množstvo z upečených koláčikov sme aj zjedli. A viete čo sa stalo? Nič. Nepribrali sme ani gram. Perfektné nie? A to sme si tie koláče naozaj užili. A teraz môžete aj Vy.

Dá sa jesť sladké a pritom nepribrať? Áno!

Ako na to sa dozviete v našej elektronickej knihe Tajomstvo zdravého maškrtenia:

Tajomstvo zdravého maškrtenia - kniha
Chcem ostať štíhla aj po Veľkej noci

 

 

Dá sa jesť sladké a pritom nepribrať? Áno!

Ako na to sa dozviete v našej elektronickej knihe Tajomstvo zdravého maškrtenia:

Tajomstvo zdravého maškrtenia - kniha