jedlo

Recepty od vás

Radi by sme sa s Vami podelili o super správu. Recepty na našich stránkach odteraz budú pribúdať rýchlejšie! A dôvod? Dôvod je jednoduchý. Niektorí z vás – našich fanúšikov –  nám totiž začali recepty posielať. No nie je to skvelé? Patrí VÁM za to veľké ĎAKUJEM.

Recepty od našich čitateľov sme zaradili do kategórie

„RECEPTY OD VÁS“.

Týmto aj Vás vyzývame na spoluprácu. Poznáte nejaký zdravý vegetariánsky recept, ktorý by sa hodil na naše stránky? Radi varíte, či pečiete a chcete sa podeliť o svoje umenie? Môžete! A to takýmto spôsobom:

1. Uvarte zdravé jedlo
2. Odfoťte ho
3. Zapíšte recept
4. Pošlite nám ho aj s fotografiou

Autorov receptov samozrejme uverejníme (ak si to budú priať). Na každý recept sa pozrie ešte Janka ako výživová poradkyňa a zhodnotí, či naozaj ide o zdravý recept. Máte takto možnosť si ZADARMO nechať skontrolovať svoje recepty a overiť si, či sú naozaj zdravé.

Veríme, že Vás táto možnosť zaujala a radi sa podelíte s Vašimi výtvormi. Pomôžete tak aj ostatným fanúšikom „Tajomstva chudnutia“ a inšpirujete ich k lepšiemu a zdravšiemu vareniu :-).

 

Chcem pridať recept

 

 

Recepty a články na Váš e-mail

  • Stlačením tlačítka súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Vaše osobné údaje (meno a emailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre získanie prístupu k materiálom zadarmo a k ďalším novinkám. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo "Odhlásiť sa" v každom zaslanom e-maily. Zásady ochrany osobných údajov

Formulář se odesílá, počkejte prosím...