Zelené smoothie

Banánovo špenátové smoothie

Na 2 porcie potrebujeme:

3-4 banány (podľa veľkosti)
veľká hrsť špenátu
voda podľa potreby (na akú hustotu máte chuť)
škorica
1 lyžica chia semienok
1 lyžica konopného proteínu

Postup:

Chia semienka zalejeme trochou vody a necháme 15 minút postáť. Pridáme špenát a rozmixujeme tyčovým mixérom do hladka. Postupne pridávame banány nalámané na kúsky, škoricu a konopný proteín. Všetko spolu rozmixujeme, prípadne doriedime podľa potreby vodou.

Smoothie je vhodné na začiatok dňa, aby sme rýchlo do seba dostali množstvo potrebnej živej energie.

Náš tip:

Ingrediencie môžete ľubovoľne meniť. Vhodné je pridať aj nepražené kakao, inokedy zas namočené goji, či včelí peľ,… Namiesto banánov môžete použiť akékoľvek drobné bobuľové ovocie, alebo jahody. Riaďte sa intuíciou a vlastnou fantáziou. Uvidíte, že sa vám podarí objaviť množstvo zaujímavých a nových kombinácií a chutí.

Na zdravie!

Zelené smoothie

Zelené smoothie

Recepty a články na Váš e-mail

  • Stlačením tlačítka súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Vaše osobné údaje (meno a emailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre získanie prístupu k materiálom zadarmo a k ďalším novinkám. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo "Odhlásiť sa" v každom zaslanom e-maily. Zásady ochrany osobných údajov

Formulář se odesílá, počkejte prosím...