RAW pochúťka

Rýchly raw dezert

Na cca 26 guličiek potrebujeme:

4 banány
sušený kokos
nepražené kakao
2-3 lyžice chia semienok
1 kopcovitá lyžička škorice

Postup:

Banány rozmixujeme a pridáme chia a škoricu. Podľa potreby pridávame kokos a kakao, tak aby vznikla tuhá hmota, z ktorej sa budú dať formovať guličky. Pred tvarovaním guličiek môžeme „cesto“ vložiť na cca 30 minút do mrazáku. Guličky sa nám budú ľahšie formovať. Na záver ich môžeme obaliť v kokose, prípadne kakau alebo mletých orieškoch.

Náš tip:

Zaujímavou obmenou v ingredienciách je pridanie celého (nemletého) maku. Nemusíte sa obmedzovať len na tvorbu guličiek. Cesto môžete natlačiť do rôznych mištičiek, alebo silikónových formičiek na mafiny a po schladení ich potom môžete ľahko vylúpnuť.

RAW pochúťka

RAW pochúťka

Raw guličky

Raw guličky

Recepty a články na Váš e-mail

  • Stlačením tlačítka súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Vaše osobné údaje (meno a emailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre získanie prístupu k materiálom zadarmo a k ďalším novinkám. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo "Odhlásiť sa" v každom zaslanom e-maily. Zásady ochrany osobných údajov

Formulář se odesílá, počkejte prosím...