Raňajková zmes ISWARI

Superpotraviny od ISWARI

V poslednej dobe sa veľmi rozšíril pojem „superpotravina“. Superpotraviny sú potraviny s extrémne vysokou nutričnou hodnotou. Superpotravín je vo svete aj u nás veľké množstvo. My by sme vám radi predstavili niektoré z nich od spoločnosti ISWARI.

Konopný proteín

Konopný proteín

Konopný proteín – Je to 50% bielkovina veľmi vysokej nutričnej hodnoty. Sú v ňom zastúpené všetky typy aminokyselín. Okrem toho v ňom nájdete dokonalú rovnováhu všetkých nenasýtených mastných kyselín 3, 6, 9. Vďaka týmto vlastnostiam sa jedná o skvelý doplnok vášho jedálnička. Je vhodný do kokteilov, smoothie, zeleninových štiav, polievok, šalátov,… Pri cvičení podporuje rast svalov a (aj bez cvičenia) detoxikáciu.

 

 

Maca

Maca

Maca – Plodina Maca je prezývaná ako „Peruánsky ženšen“. Pochádza z Ánd a je po stáročia známa ako prostriedok proti stresu. Maca zvyšuje hladinu kyslíku v krvi, čím dodáva vitalitu a výdrž. Okrem toho zlepšuje funkciu neurotransmiterov v mozgu. Tiež pomáha ľuďom počas rekonvalescencie, pretože je prirodzene ľahko stráviteľná a obsahuje vysoké množstvo minerálov a sterolov. Maca je bohatá na selén, vápnik, magnézium a železo. V ponuke spoločnosti ISWARI je buď čistý Maca prášok, prípadne lahodný nápoj Macaccino, ktorý je okrem Macy namiešaný z kakaa a kokosového cukru.

 

Xylitol

Xylitol

Xylitol – Brezový cukor – Xylitol je približne o 40% menej kalorický než normálny cukor, ale je rovnako sladivý a vďaka nízkemu glykemickému indexu (13) je vhodný pre diabetikov. Xylitol je nesmierne cenený pre svoju schopnosť chrániť zuby pred zubným kazom. Tento účinok je spôsobený napádaním ústnej mikroflóry zodpovednej za vznik zubného kazu. Veľmi kvalitný Xylitol od Iswari pochádza z USA a je získavaný z brezovej kôry. Má kryštalickú podobu ako bežný cukor.

 

Raňajková zmes ISWARI

Raňajková zmes ISWARI

Raňajkové zmesy ISWARI – Sú unikátne tým, že sú živou stravou (raw). Ich ingrediencie nikdy neboli spracované pri vyššej teplote než 42 stupňov Celzia. Zachovávajú si tak plnohodnotné nutričné zloženie ako pôvodné plodiny. Okrem toho obsahujú superpotraviny, čo sú potraviny s mimoriadnymi nutričnými kvalitami. Zmesi od Iswari sú mierne dosladené kokosovým cukrom. Je to chuťovo veľmi lahodné nerafinované sladidlo s karamelovým nádychom a nízkym glykemickým indexom  (35), obsahujúce vysoké množstvo minerálov. Zmesi obsahujú vysoký podiel pomaly stráviteľných a sacharidov a dodávajú tak energiu na dlhú dobu. Nezaťažujú pritom telo nezdravými cukrami. Vďaka jedinečnej receptúre sú zmesi nielen zdravé ale aj veľmi chutné.

Dá sa jesť sladké a pritom nepribrať? Áno!

Ako na to sa dozviete v našej elektronickej knihe Tajomstvo zdravého maškrtenia:

Tajomstvo zdravého maškrtenia - kniha